WhatsApp Görüntüsü 2022-09-01, 11.57.59
/
/ İleMedya Departmanı

Gücümüzü İkiye Katlıyoruz: Yeni Fabrikamızla Geleceğe Yolculuğa Çıkıyoruz

Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

NUKON, sizlere güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktan büyük gurur duymaktadır. Sektördeki başarımız ve büyüme yolculuğumuz sizlerin sarsılmaz desteğiyle mümkün oldu. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve kaliteye olan bağlılığımız bizi pazarda lider bir marka olarak konumlandırdı.

Geleceğe olan güçlü inancımızla, heyecan verici bir gelişmeyi duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. 2023 yılının ikinci yarısında ise 100.000 m2 alana sahip modern ve genişletilebilir yeni fabrika tesisimiz ile gücümüzü ikiye katlıyoruz. Bu yatırım, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha hızlı ve üstün hizmet sunma vizyonumuzun ayrılmaz bir parçasıdır.

Yeni fabrikamız, üretim süreçlerimizde verimlilik ve sürdürülebilirlik sağlayacak en son teknolojiyle donatılacak. Gelişmiş üretim hatları ve son teknoloji ekipmanlar, üretim kapasitemizi artırarak ürünlerimizi size daha da hızlı teslim etmemizi sağlayacak. Ayrıca, çevre bilincine bağlıyız ve sürdürülebilir önlemleri ve çevre dostu üretim uygulamalarını benimseyeceğiz.

Yeni fabrikamız, mevcut ve potansiyel müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunmamıza ve daha esnek hizmetler sunmamıza olanak tanıyacak. İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize daha hızlı yanıt vererek sizinle olan işbirliğimizi güçlendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu yatırımın temelinde müşteri memnuniyetini ön planda tutma ve sektördeki liderliğimizi sağlamlaştırma kararlılığımız yatıyor. Sizlere sunduğumuz hizmeti geliştirmek için bu önemli adımı atarak, büyüme yolculuğumuz boyunca desteğinizi sürdürdüğünüz için en içten şükranlarımızı sunuyoruz.

Yeni fabrikamıza taşınma sürecimiz, müşteri hizmetlerimizi etkilemeyecek şekilde titizlikle planlanmıştır. Geçiş süreci boyunca tüm müşteri sipariş ve taleplerine aynı özen ve verimlilikle yanıt vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımla,

PAYLAŞ:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir